Оператори котелень та продавці: представникам яких професій не вистачає роботи на Дніпропетровщині

09 жовтня 2020 о 20:12 - 2569
Оператори котелень та продавці: представникам яких професій не вистачає роботи на Дніпропетровщині

Дніпропетровський обласний центр зайнятості оприлюднив інформацію про професійний склад зареєстрованих безробітних та вакансій станом на 1 жовтня.

Найбільший дефіцит вакансій – в операторів котелень. На 1153 безробітних оператора котелень тільки 103 вакансії, або дефіціт вакансій – мінус 1050.

На другому місці – продавці непродовольчих товарів: на 941 безробітного всього 34 вакансії.

На третьому місці за дефіцітом вакансій – продавці-консультанти. На 853 безробітних продавців-консультантів тільки 73 вакансії.

Безробітних продавців продовольчих товарів на 719 більше, ніж існує вакансій в службі зайнятості, безробітних бухгалтерів – на 716 більше, ніж існує вакансій, охоронників – на 584 більше, директорів (начальників, інших керівників) – на 487 більше, ніж зареєстровано відповідних вакансій в службі зайнятості.

У той же час, роботадавцям не вистачає слюсарів аварійно-відбудовних робіт: безробітних слюсарів на 1 жовтня було  26, а зареєстрованих у обласній Службі зайнятості вакансій 97. Також не вистачає землекопів, кур’єрів, інспекторів (пенітенціарна система), кондукторів, вчителів.

Поділитися: