Олександр Вілкул підтримав батька

13 жовтня 2020 о 12:25 - 2120
Олександр Вілкул підтримав батька

Міський голова Кривого Рогу та кандидат на посаду міського голови Кривого Рогу на виборах-2020 Юрій Вілкул звернувся до криворіжців з екстреною заявою.

Відео перепублікував екснардеп, кандидат на посаду міського голови Дніпра Олександр Вілкул.

Вілкул-старший повідомив:

Низко и подло.

Низко и подло.«Слуги», поняв, что не могут выиграть честно даже в Кривом Роге, опять открыли уголовное дело 2015 года против мэра. По сути этого сфальсифицированного дела мэр все рассказал в своем видеообращении, добавить нечего.До этого — уговаривали, покупали и угрожали.А для этой аферы 29.09.2020 специально был назначен первым замом прокурора области Прихожанов Валерий Александрович. Прокурор области на больничном с коронавирусом уже 2 недели, поэтому он исполняет обязанности. В случае удачного завершения операции по посадке и отстранению мэра ему обещаны погоны прокурора области.Как сын – восхищен мужеством отца.

Опубліковано Олександром Вілкулом Понеділок, 12 жовтня 2020 р.

«Шановні криворожці, земляки! Ми завжди спілкувалися відкрито. Ділилися думками та будь-якими новинами. Як гарними так і не дуже.

Змушений поділитися з вами тривожною для міста інформацією.

Напередодні виборів тиск на мерію Кривого Рогу і на мене особисто набув безпрецедентних розмірів та найпотворніших форм.

Почалося ще в червні місяці. Найвищі чиновники країни в компанії з олігархами вмовляли мене відмовитися від участі у виборах. Аргументом було одне: нам важливо підняти зелений прапор саме над Кривим Рогом. Будь-який шляхом. Хоча, я думаю, що за всім цим банально стоїть комерційний інтерес.

Спочатку вмовляли ввічливо, потім пропонували гроші, коли це не спрацювало – почали залякувати. Я відмовився. І висунув свою кандидатуру для участі у виборах мера.

Після цього тиск і погрози лише посилилися, мене змушували знятися з виборів і підтримати олігархічного кандидата. Не спрацювало.

Після останнього соцопитування, коли впевнилися в неминучості програшу свого підопічного  на виборах, у найвищих київських кабінетах, в інтересах осіб, що купили ярлик «Слуги народу» у Кривому Розі і претендують на захоплення монопольної влади, було прийнято рішення перейти від погроз до дій.

А конкретно – реанімувати сфальсифіковану ще у 2015 році кримінальну справу. Мета, як це прямо заявлено у їхніх офіційних паперах – вручити мені підозру, обрати запобіжний захід. У перекладі з юридичної мови це означає: посадити у тюрму, хоч на якійсь час, і паралізувати мою передвиборчу кампанію за два тижні до голосування.

Декілька слів про сутність кримінальної справи. Відкрита у 2015 році, формальний привід – мій лист на «Арселор Міттал» про необхідність витрачати гроші на екологічні заходи і соціальні проєкти у Кривому Розі. Така взаємодія – це звичайна практика не лише в Україні, але й в усьому світі, при цьому ніякі гроші не перераховуються на рахунки міськвиконкому, підприємства завжди самі проводять тендери, визначають підрядників і самі з ними розраховуються, без участі чиновників.

У чий-то хворій голові це було інтерпретоване як тиск на бізнес.

Справа використовувалася паном Луценком для чого, щоб через мене тиснути на народних депутатів від Кривого Рогу. Зокрема, на мого сина. Щоб вони голосували так, як їм скажуть, за антинародні закони.

І мені, і нардепам це говорилося відкритим текстом. Не вийшло.

Більше 500 перевірок всіма контролюючими і правоохоронними органами країни, більше 100 обшуків. Всі з нульовим результатом.

І цю ж саму так звану кримінальну справу, по якій за 5 років вони не змогли зробити нічого, нічого доказати, знов реанімують.

Хоча не виключаю, що після команди «фас» вони готові придумати десяток таких самих абсурдних справ. Будучі неспроможні виграти вибори, у модному зараз «турборежимі» не заморочуватися, а тупо посадити мера.

Тиснути на мене марно, залякати – неможливо, не вийшло у 2015 році, коли озброєні автоматами пройдисвіти штурмували мерію. Не вийде і зараз.

Чого мені боятися з моїм досвідом? В мене немає іншої мотивації, крім величезної відповідальності за рідне місто і бажання зробити його краще.

Я дуже сподіваюся, що про це свавілля – за два тижні до виборів – не знає особисто Президент. Я сподіваюсь, що це – істерика та агонія місцевих слуг олігархів, що хочуть вислужитися, в яких немає ані програми, ані ідеології, а є лише нестримне бажання добратися до владі і ресурсів і пошматати місто.

Я буду боротися за Кривбас, я буду боротися за кожного криворіжця, за ваше право самим робити свій вибір. Мене не зломити».

Скрин Facebook-допису Олександра Вілкула

Матеріал опубліковано на комерційній основі

Поділитися: