Олександр Бондаренко поздоровив воїнів АТО/ООС та ветеранів з Днем захисника України (фото)

14 жовтня 2020 о 14:17 - 2759
Олександр Бондаренко поздоровив воїнів АТО/ООС та ветеранів з Днем захисника України (фото)

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації на своїй сторінці у Фейсбук сьогодні, 14 жовтня, поздоровив поздоровив воїнів АТО/ООС та ветеранів з Днем захисника України.

«Вітаю з Днем Захисника України! Мало хто знає, що одне з моїх перших робочих відряджень у 2020 році було на Схід України. Ми тоді проїхали з нашими бригадами декілька дислокацій, були на 1-й лінії, в окопах тощо. Особливо приємно було поспілкуватися з нашими захисниками там, де вони воюють кожен день і боронять наші кордони й незалежність. Тоді я вкотре усвідомив, що підтримка наших воїнів АТО/ООС, наших ветеранів — це така ж надважлива частина моєї роботи, як і розвиток економіки та промисловості регіону.

Зі святом вас, з Днем Захисника України, наші сміливі та сильні хлопці та дівчата, які кожен день боронять нас всіх, щоб ми могли займатися кожен своєю справою, розвивати економіку, втілювати цікаві соціальні та культурні проєкти… словом Жити. Слава Героям!»

Також Олександр Бондаренко повідомив, що регіональна комісія з ТЕБ та НС винесла сьогодні рекомендації для шкільних закладів освіти піти на канікули з 15 по 30 жовтня.

«У зв’язку з погіршенням ситуації з коронавірусом на Дніпропетровщини регіональна комісія з ТЕБ та НС винесла сьогодні рекомендації для шкільних закладів освіти піти на канікули з 15 по 30 жовтня. Вищі навчальні заклади — мають перейти на дистанційне навчання. Дошкільні заклади (дитячі садочки) поки що працюватимуть у звичному режимі».

Нагадаємо, раніше «Лица» повідомляли, що багато випадків коронавірусу спостерігається саме в освітніх установах.

Дніпровська мерія намагається «відмазатись» від відповідальності за поширення коронавірусу.

Поділитися: