Одіозна Шилова йде на вибори мера міста на Дніпропетровщині

17 вересня 2020 о 10:00 - 1436

verasta3verasta3


Одіозна Шилова йде на вибори мера міста на Дніпропетровщині

Скандальна «зірка» ток-шоу «Воскресный вечер» – рупора кремлівської пропаганди –  Вікторія Шилова балотуватиметься на місцевих виборах-2020. Відома колишня депутатка Дніпропетровської облради заявила, що балотуватиметься в мери Новомосковська.

«Рух блогерів об’єднав свої зусилля із партією «Наш край» , а два представника цього руху – Вікторія Шилова і Єгор Мисливець йдуть у мери. Я – у мери Новомосковська, Єгор – у мери Кам’янського».

Вона також повідомила, що балотуватиметься у депутати Дніпропетровської облради та зазначила, що їхня політична сила виступає проти карантину і дистанційного навчання у школах.

 

Нагадаємо, в 2015 році одіозна Шилова виступала на російському телебаченні, де розповідала байки про іноземних найманців в лавах добровільних батальйонів. За її словами, «вони грабують і гвалтують жителів Донбасу і стріляють по православних храмах. А українські чоловіки намагаються відмовитися від мобілізації».

 

Будучи депутатом Дніпропетровської облради від Партії регіонів атакувала разом з «тітушками» барикади Євромайдану у січні 2018-го. З цього ж року проживала у Москві і була частим гостем ток-шоу на російських телеканалах.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: