Облпрокуратура судиться за нерухомість в центрі Дніпра на 3,3 млн грн

03 листопада 2020 о 08:10 - 1071
Облпрокуратура судиться за нерухомість в центрі Дніпра на 3,3 млн грн

На Дніпропетровщині прокуратурою повернуто до комунальної власності нежитлові приміщення вартістю понад 3,3 мільйонів гривень.

Про це повідомила пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури.

«Рішенням Кіровського районного суду м. Дніпропетровська задоволено позов обласної прокуратури та повернуто до комунальної власності м. Дніпро нежитлові приміщення площею понад 100 кв.м, розташовані в центральній частині міста.

Так, спірні нежитлові приміщення незаконно вибули з власності територіальної громади м. Дніпро на підставі судового рішення, скасованого за апеляційною скаргою прокурора.

На час скасування судового рішення нерухоме майно було відчужено на користь третіх осіб.

З метою реального поновлення прав дійсного власника майна – територіальної громади міста, прокуратура звернулася до суду з позовом про витребування нежитлових приміщень», – йдеться в повідомленні.

Наразі судом задоволено позов прокурора та повернуто до комунальної власності м. Дніпро нерухоме майно вартістю 3,3 мільйони гривень.

Раніше облпрокуратура повідомляла про держреєстратора з Кам’янського, який незаконно перереєстрував частину виробничої бази з переробки сільськогосподарської продукції.

Поділитися: