Нову пошту оштрафували на 325 млн

07 липня 2021 о 17:30 - 2032

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Нову пошту оштрафували на 325 млн

Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області наклало на «Нову Пошту» адміністративні штрафи та адміністративно-господарські стягнення на суму 325,85 млн грн.

Про це повідомила пресслужба відомства.

У Держпродспоживслужбі зазначили, що отримують численні звернення громадян щодо неякісного обслуговування та порушення їхніх прав у відділеннях «Нової Пошти».

Надалі фахівці відомства провели позапланові перевірки відділень № 49 у Харкові та № 3 у Чугуєві Харківської області.

В ході перевірок «Нова пошта» не надала необхідні документи і пояснення, що унеможливило встановити достовірність фактів, зазначених у зверненнях громадян.

Це створило перешкоди посадовим особам центрального органу виконавчої влади, що реалізує держполітику у сфері контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів, підкреслили в Держпродспоживслужбі.

Як повідомила пресслужба «Нової Пошти» виданню Depo. Харків, їх дійсно оштрафували. Приводом для перевірки стала скарга клієнта про пошкодження посилки на суму 500 грн.

«В результаті на „Нову Пошту“ було накладено штраф на необґрунтовано велику суму. Компанія зараз оскаржує його в судовому порядку», — розповіли в компанії.

Також в «Новій пошті» пояснили, що в ході перевірки представники служби вимагали документи у керівника відділення, який не є уповноваженою особою.

Він запропонував звернутися до керівництва компанії. У Держпродспоживслужбі розцінили ці дії як створення перешкод.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: