Новомосковськ готовий до можливого спалаху COVID-19

29 липня 2020 о 16:00 - 1613

adminadmin


Новомосковськ готовий до можливого спалаху COVID-19

Наприкінці липня ситуація з коронавірусною хворобою на Дніпропетровщині почала загострюватися. Показники захворюваності збільшуються. До того ж спалахи хвороби були виявлені у священослужителів, які мали велике коло контактів, в одному з дніпровських судів та на весіллі.

З огляду на це, кореспонденти «Лица» вирішили дізнатися, чи готове місто Новомосковськ до можливих нових хворих на COVID-19.

Про ситуацію стосовно забезпечення лікарні та про стан пацієнтів розповів мер міста Віктор Літвіщенко:

«Міською владою робиться все необхідне для зупинення спалаху інфекції в місті. Для закупівлі необхідного медичного обладнання, ліків, індивідуальних засобів захисту з бюджету виділено додатково 3,2 млн. грн.

В КНП «Новомосковський міський центр ПМСД» створено 5 мобільних медичних бригад з проведення заборів зразків біологічних матеріалів від пацієнтів з підозрою на коронавірусну хворобу в складі 1 водія та 1 медичної сестри.

Станом на 01.07.2020 зроблено 223 заборів зразків біологічного матеріалу від пацієнтів з підозрою на коронавірусну хворобу (COVID-19), які були доставлені до обласної вірусологічної лабораторії.

Медичним працівникам (лікарям, середньому та молодшому персоналу), які безпосередньо контактують з хворими та першими стоять на захисті населення міста від розповсюдження епідемії міським Головою прийнято рішення у квітні збільшити заробітну плату.

За рахунок фонду оплати праці співробітників виконавчого комітету міської ради за I квартал на рахунок міської лікарні вже перераховано 900 тисяч гривень. Переглянуто розмір преміювання працівників місцевого самоврядування у бік їх значного зниження.

Також за ініціативою працівників місцевого самоврядування для підтримки та захисту медиків будуть перераховані додаткові кошти у розмірі їх одноденного заробітку.

Проведені переговори з суб’єктами господарювання, надіслані їм листи із закликом надати допомогу для протидії пандемії. Результатом домовленості стала отримана допомога від соціально відповідального бізнесу. Загалом отримано благодійну допомогу на загальну суму 3,7 млн гривень.

З Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації отримані матеріальні цінності для боротьби з пандемією на загальну суму 5,3 млн гривень.

З метою захисту населення від розповсюдження хвороби проводилася також дезінфекція під’їздів і ліфтів житлових будинків, дитячих майданчиків та обробка центральних вулиць міста.

Та епідемія все ще не відступає і я закликаю всіх дотримуватися карантину та берегти себе і своїх близьких, а ми в свою чергу будемо робити все можливе для того, щоб захистити новомосковців від розповсюдження цієї хвороби.

Інтерв`ю  з міським головою Новомосковська дивіться у сюжеті «Лица».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: