Новий сквер, стратегія розвитку Дніпра до 2030 року: результати 12-ї сесії міськради

25 листопада 2021 о 17:00 - 3374

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Новий сквер, стратегія розвитку Дніпра до 2030 року: результати 12-ї сесії міськради

Нові муніципальні програми, підвищення енергоефективності ОСББ, інвентаризація земель. Це і не тільки затвердили депутати на 12-й сесії Дніпровської міськради. А ще анонсували будівництво нового скверу на Набережній Перемоги. 

Про це повідомляє Дніпровська міськрада.

Мерія Дніпра відшкодовуватиме ОСББ частину витрат на енергоощадні ініціативи. Такі дві програми до 2026 року затвердили на сесії міськради.

З бюджету міста ОСББ отримуватимуть до 20 відсотків витрат, завдяки економії від утеплення будинків. А 30 відсотків повертатимуть, якщо об’єднання напишуть заявку на участь у державній програмі “Енергодім” та її затвердять.

Також Дніпровські депутати ухвалили проведення інвентаризації міських земель. 

Окрім цього, представники міськради продовжують звільняти зелені зони  від незаконних забудов. 

Ще одне рішення сесії стосується створення нового скверу на Набережній Перемоги. Його власним коштом зведуть інвестори, які зводять багатоповерхівку поблизУ хіміко-технологічного університету. 

Також депутати затвердили п’ятирічну програму розвитку молодіжної політики, де врахували пропозиції та ідеї самої молоді, та стратегію розвитку Дніпра до 2030 року. Документ визначає три основні напрями – «інноваційність». Дніпро має стати економічним, фінансовим регіональним центром та міжнародним освітнім осередком, хабом нових індустрій.

За напрямом «комфорт» розвиватимуть освіту, медицину, інфраструктуру. За напрямом ідентичності прищеплюватимуть любов до рідного міста й намагатимуться  залучати  до розвитку кожного дніпрянина. 

Раніше ми повідомляли:

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: