«Ніхто з нас не захищений від інфекції», – Риженко

23 вересня 2020 о 11:30 - 1918

adminadmin


«Ніхто з нас не захищений від інфекції», – Риженко

Загострення епідеміологічної ситуації в області та Дніпрі не припиняється. Після проведення масових заходів кількість позитивних випадків зросла і зростає.

Лабораторія лікарні Мечникова працює у шаленому темпі. Раніше за тиждень спеціалісти робили 4000 аналізів, нині — 20 000. Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської облради.

Головлікар лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко розповів, як один з його підлеглих захворів на корона вірус:

«Вірогідність захворіти на коронавірус у лікарні Мечникова – мінімальна. У нас відокремлені потоки пацієнтів, лікарі максимально захищені, регулярно проводиться дезінфекція. Втім, навіть за таких умов, ніхто з нас не захищений від інфекції. Приклад тому один з моїх заступників. Саме він відповідальний у медзакладі за COVID. Щодня проводив огляди хворих на коронавірус. Але інфекція потрапила до родини через доньку, яка захворіла у школі! Зараз усі вони на карантині. Тобто трапитися таке може майже в кожній родині».

Втім попри збільшення кількості хворих та складних випадків, є і позитивні новини. Вчора із лікарні Мечникова виписали 10 пацієнтів, які подолали ковід-пневмонію.

Варто зазначити, що на Дніпропетровщині вступили в силу нові карантинні правила, а у Дніпрі не вистачає медиків для СOVID-пацієнтів.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: