«Несанкціоновані підключення до мереж водопостачання є нагальною проблемою», – заявляють в Кам’янському водоканалі (фото)

21 листопада 2020 о 10:00 - 3384

verasta3verasta3


«Несанкціоновані підключення до мереж водопостачання є нагальною проблемою», – заявляють в Кам’янському водоканалі (фото)

Деякі мешканці міста інколи самостійно приєднуються до мереж. Тому КП «Кам’янський водоканал» ДОР» відключає абонентів, які не заключаючи договірних відносин з підприємством, незаконно користуються водопостачанням.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної ради.

Так, вчора були проведені роботи по відключенню від мереж несанкціонованого підключення з підвалу дому по вул. Ціолковського, 274 до окремої будівлі. Підключення було від’єднано, демонтовані частини водопровідних мереж.

Стаття 188 – 1 ККУ передбачає покарання за крадіжку води у вигляді штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або якщо вони завдали шкоду у великих розмірах, караються позбавленням волі на строк до трьох років.

У водоканалі нагадують, що послуги з централізованого водопостачання та водовідведення відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» надаються виключно на договірних умовах. Інакше, це справжня крадіжка води у громади.

Нагадаємо, Кам’янський водоканал виходить на ринок електроенергії України.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: