Навіть в часи пандемії українці “заливають” країну грошима з-за кордону

12 листопада 2020 о 14:30 - 1177

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Навіть в часи пандемії українці “заливають” країну грошима з-за кордону

За попередніми оцінками Нацбанку України, в січні – вересні 2020 року об`єм приватних переказів офіційними і неформальними каналами склав: в Україну з-за кордону – 8,481 млрд дол. США в еквіваленті; з України за кордон – 575 млн дол. США в еквіваленті. Про це фінансовий регулятор написав в Facebook.

З використанням систем переказу коштів (без урахування переказів, здійснених на банківські рахунки, через карткові платіжні системи або через поштові відділення, а також неформальними каналами) протягом 9 місяців 2020 року було відправлено:

в Україну – 1,943 млрд дол. США в еквіваленті або більше п’ятої частини від усіх надходжень. Це на 16% більше, ніж за 9 місяців 2019 року. Середня сума одного переказу в Україні теж зросла – з 364 до 390 дол. США (на 7%);

з України – 387 млн ​​дол. США в еквіваленті. З використанням систем переказу коштів було здійснено дві третини всіх приватних переказів з України. У порівнянні з аналогічним періодом 2019 сума зросла на 41%. На 33% збільшилася сума одного переказу з України 510 дол. США порівняно з 383 дол. США за 9 місяців минулого року.

І цей зріст демонструється на тлі карантину і локдаунів практично у всіх країнах світу.

Натомість найпопулярніші “коридори” переказів не змінилися:

в Україну найбільше коштів надійшло з США, Італії, Ізраїлю, РФ, Німеччини;

з України найбільше відправлено в РФ, Грузію, Азербайджан, Туреччину, Польщу.

А ми нагадуємо, що для підприємців створили онлайн-курс про те, як продавати на eBay. Також важливо дізнатися про те, що уряд готовий підтримати підприємців під час «карантину вихідного дня».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: