Навчальний ІТ центр DAN. IT education підписав меморандум про співробітництво з Університетом митної справи та фінансів

22 серпня 2020 о 17:45 - 17213

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Навчальний ІТ центр DAN. IT education підписав меморандум про співробітництво з Університетом митної справи та фінансів

Навчальний ІТ центр DAN. IT education, що має філію у Дніпрі з березня 2020 року, підписав меморандум про співробітництво з Університетом митної справи та фінансів. На підписанні були присутні ректор Університету Дмитро Бочаров та СЕО центру Ксенія Столбова, повідомляє пресслужба навчального центру.

Зазначається, що це принципово новий підхід у розвитку студентів напрямку митно-фінансових відносин. Навчальний центр DAN. IT education, зі свого боку підкреслює, що крок до взаємовідносин у плані навчання та розвитку студентства – це успішна реалізація планованої стратегії по роботі з регіонами України.

Студенти та ліцеїсти будуть розвивати свої знання у технічному плані та займуться  напрацюванням софт-скіллів: вміння комунікувати в великих та мобільних командах, пітчити ідеї, виступати та захищати свої проекти та вести перемовини з замовником та клієнтом. Це підвищить рівень обізнаності у веденні бізнесу, проектів, міжнародних переговорів та спілкуванні з людьми інших професій. Більше того, завдяки співробітництву Університету та навчального центру, студенти зможуть зустрічатися як з провідними фахівцями дніпровського регіону та України, так і з представниками конкретних ІТ-компаній, які шукають молодь для подальшого працевлаштування.

Ректор університету Дмитро Балашов зазначає:

«Цікавим є той факт, що інноваційна освіта приходить із пропозиціями до класичної академічної, і то є добрим знаком. Разом дві системи підвищать обізнаність та готовність наших випускників до конкурентного світу самореалізації особистості та пошуку роботи. Хоча, за таких умов не факт, що її прийдеться шукати, адже якісно підготовлених спеціалістів, зазвичай, запрошують роботодавці ще в період навчання».

Меморандум передбачає двосторонні зустрічі як зі студентами у стінах Університету, так і на сучасній платформі навчального центру DAN.IT education у БЦ «Кудашівський».

Нагадуємо, що DAN. IT побачив світ у Києві як центр з підготовки ІТ-спеціалістів, що навчав усіх бажаючих за ізраїльською методикою Telem, яка передбачає велику кількість практичної роботи, роботи над проектами та у групах.

За період з 2017 до 2020 року було випущено понад 1.500 студентів, і тепер керівництво центру вирішило почати розширення на обласні центри, які мають високий потенціал до випуску зацікавлених та якісно підготовлених кадрів у технічній галузі.

У Дніпрі компанія діє за адресою: вул. Барикадна, 16, БЦ «Кудашівський», блок А, 2 поверх.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: