На сході України запрацювала Advocacy Youth Academy

28 березня 2021 о 09:10 - 1171

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


На сході України запрацювала Advocacy Youth Academy

Молодь Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Запорізької та Харківської областей почала навчання розробки та реформування політики інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у своїх громадах.

50 молодих лідерів і лідерок сприятимуть соціальній згуртованості на місцевому рівні.

Про це повідомила Advocacy Youth Academy. Вона була створена Благодійним фондом Stabilization Support Services у партнерстві з IREX в Україні, в рамках проєкту СИЛА (Єднання через спільні дії молоді).

За даними дослідження Міжнародної організації з міграції (МОМ), на кінець 2018 року лише 50% внутрішньо переміщених осіб та мігрантів в Україні вважають себе повністю інтегрованими. А отже, майже половина переселенців має ускладнений доступ до житла та ринку праці, а також не залучена до прийняття рішень у місцевих громадах.

Протягом 10 днів навчання в Advocacy Youth Academy учасники та учасниці будуть всебічно досліджувати проблему внутрішнього переміщення та вивчати інструменти просування змін. Навчання відбуватиметься у «змішаному форматі» – як онлайн, так і офлайн – у регіонах.

«Я вірю, що протягом наступних двох років ми будемо бачити багато креативних та корисних проєктів, реалізованих тими, хто зараз розпочинає навчання в нашій Академії. Йдеться, передусім, про пошук рішень для інтеграції внутрішньо переміщених осіб, про посилення соціальної згуртованості громад, про створення можливостей для активних переселенців в п’яти областях на сході України.

Академія – це хороший шанс для тих, хто має ідеї соціальних ініціатив та законодавчих змін, але ще не має достатнього досвіду та потребує підтримки для їх реалізації», – заявила Ольга Іванова, проєктна менеджерка програми СИЛА, Благодійний фонд Stabilization Support Services.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що по закінченню Advocacy Youth Academy випускники та випускниці отримають можливість стати учасниками та учасницям Координаційної ради внутрішньо переміщених осіб у своїх регіонах.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: