На решетилівській трасі будують дворівневу розв’язку та тунель для сільськогосподарської техніки

18 серпня 2020 о 16:00 - 8637

adminadmin


На решетилівській трасі будують дворівневу розв’язку та тунель для сільськогосподарської техніки

Магістраль Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобиляки-Решетилівка після завершення будівництва стане 4-смуговим автобаном європейської якості. Загалом за програмою Президента України «Велике будівництво» облаштують 58,1 км дороги.

Нині підрядники одночасно працюють на трьох ділянках у Петриківському та Царичанському районах, 19,4 км автошляху вже готові. Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської ОДА.

«Будівництво траси Дніпро-Решетилівка – найголовніший та найамбітніший інфраструктурний проєкт держави. Вперше за роки незалежності в Україні з нуля побудують сучасну чотирисмугову дорогу європейського рівня. З держбюджету на це виділили понад 3,7 млрд грн, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Також у пріоритеті – й інші автошляхи області. Загалом цьогоріч плануємо відремонтувати понад 100 км доріг місцевого значення».

На одній з ділянок траси будівельники зводять тунель для сільськогосподарської техніки. Обробляють стіни піскоструменевим методом та роблять гідроізоляцію.

На іншій ділянці, у Петриківському районі, будують дворівневу транспортну розв’язку. Наразі тривають бетонні роботи.

Ще на одній ущільнюють земельне полотно та укладають шар із щебенево-піщаної суміші.

Новий автошлях поєднає Дніпро зі столицею. Загалом збудують 58,1 км траси: від села Лобойківка до межі Дніпропетровської й Полтавської областей.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: