На міжнародний вебінар запрошують підприємців-харчовиків Дніпропетровщини

01 вересня 2020 о 17:50 - 8286

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


На міжнародний вебінар запрошують підприємців-харчовиків Дніпропетровщини

Виробників харчової продукції та напоїв запрошують до участі у міжнародному вебінарі. Загалом відбудеться 3 онлайн-зустрічі у форматі В2В. Під час перемовин можна буде обмінятися досвідом, знайти майбутніх партнерів та відкрити нові ринки.

Про це інформує пресслужба ДніпроОДА.

«У сучасному світі пошук нових ділових контактів і ведення бізнесу загалом все більше переходить в онлайн-площину. Вебінар Food Connections 2020 – чудовий В2В-майданчик для якісних перемовин, встановлення корисних зв’язків та відкриття нових міжнародних ринків. На порядку денному – бізнес у харчовому секторі. Робочі мови вебінару – англійська та французька. Запрошуємо долучитися до онлайн-зустрічей і підприємців нашого регіону», – зазначили в управлінні зовнішньоекономічної діяльності Дніпропетровської ОДА.

Перший семінар пройде 17 вересня. Наступні – 22 та 24 вересня.

До зустрічей приєднаються виробники продуктів харчування, окремих інгредієнтів, упаковки, а також ІТ-шники. На них обговорять питання стійкості бізнесу, ведення електронної комерції, а ще – технології, які використовуються у харчовій промисловості.

Можна буде підписати попередні угоди з можливими партнерами, додали в управлінні.

Для участі необхідно зареєструватися. Дедлайн – 14 вересня.

Більше інформації – за цим посиланням.

Довідка: вебінар Food Connections 2020 – частина проекту European Enterprise network. Співорганізатор семінару – Координаційний центр підтримки експорту ТПП України та Торгово-промислова палата України.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: