На Межиріцьку громаду подали до суду: просять визнати протиправними низку рішень

18 серпня 2020 о 19:50 - 8390

Andrey FedorovAndrey Fedorov


На Межиріцьку громаду подали до суду: просять визнати протиправними низку рішень

Дніпропетровський окружний адміністративний суд просять визнати протиправними та скасувати чотири рішення Межиріцької сільської ради Павлоградського району від 22 червня 2020 року.

Про це повідомляється на офіційному сайті Межиріцької сільської ради.

Громадянин Олександр Мігульов просить визнати протиправними та скасувати наступні рішення: «Про єдиний податок на 2021 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік», «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Межиріцької сільської ради», «Про затвердження Положення про оренду земельних ділянок комунальної власності Межиріцької сільської ради».

На думку позивача, наявні підстави для забезпечення позову, оскільки у тексті самого розпорядження невірно визначена дата проведення 23 сесії сільської ради VII скликання – 22 травня 2020 року, а сама сесія була проведена 22 червня 2020 року, але не у приміщенні сільської ради, як це зазначено у розпорядженні, а у сільському будинку культури. Інформація про проведення сесії 22 червня 2020 року з`явилася на сайті 16 червня 2020 року. Проекти рішень до порядку денного чергової сесії від 22.06.2020 року не були опубліковані на офіційному сайті сільської ради не пізніш як за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття.

Позивач також зазначив, що попереднього розгляду постійними комісіями сільської ради не було. Прийняття оскаржуваних рішень всупереч вимогам, установленим чинним законодавством України, порушує законні права та інтереси позивача, як власника нерухомості, що знаходиться на території Межиріцької об`єднаної територіальної громади, оскільки оскаржувані рішення регулюють, зокрема, сплату єдиного податку, податку на нерухоме майно, орендної плати та надання адміністративних послуг.

Нагадаємо, шість нових суддів призначив Президент на Дніпропетровщину.

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: