На дніпровській Алеї пам’яті встановили нову стелу з іменами загиблих бійців АТО/ООС (фото)

15 жовтня 2020 о 19:57 - 2109

verasta3verasta3


На дніпровській Алеї пам’яті встановили нову стелу з іменами загиблих бійців АТО/ООС (фото)

На Алеї пам’яті у Дніпрі з’явилася нова стела. Там – імена та портрети 30 українських військових, які загинули в зоні АТО/ООС.

Вклонитися подвигу героїв прийшли ­­­­рідні та побратими загиблих, представники обласної влади, небайдужі мешканці міста.

«Сьогодні, у День захисника України, ми згадуємо героїв, які не повернулися додому з війни. Вони віддали життя, відстоюючи незалежність Батьківщини, мир для кожного з нас. Імена бійців увіковічені на Алеї пам’яті у Дніпрі. На жаль, кількість загиблих зростає, тому тут встановили нову стелу – на згадку про 30 полеглих хлопців. Вклоняємося перед їхнім подвигом та подвигом кожного оборонця України», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

На новій стелі й ім’я сина Людмили Локтіонової – Владислава. Він загинув влітку 2019 року в Донецькій області.

«Мій син пішов до армії сам у 2015 році. Прослужив 11 місяців в Луганську, а у травні потрапив у полон. Повернувся взимку 2017-го. Одразу сказав: підлікуюся і піду захищати Україну. За два роки знову відправився на фронт. Так і загинув мій єдиний синочок», – згадує жінка.

В цілому на Алеї пам’яті у Дніпрі – 17 стел. На них – імена загиблих Героїв Революції Гідності та бійців АТО/ООС.

«Мій брат Артем потрапив до АТО у 2014 році, служив у найгарячіших точках.    1 вересня 2020 року мама та дружина розмовляли з ним по телефону. Діти пішли в школу. А 2 вересня він загинув під Луганськом, – поділилася Леся Бондаренко. – Люди мають знати своїх героїв в обличчя. Тих, хто захищав їх і поклав на це життя».

Під час бойових дій на Сході України загинули 603 мешканці Дніпропетровщини.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: