На Дніпропетровщині придбають нові квартири для переселенців 

23 березня 2021 о 15:00 - 658

Євген ОхайнийЄвген Охайний


На Дніпропетровщині придбають нові квартири для переселенців 

Павлоград візьме участь в програмі співфінансування покупки житла для тимчасового проживання вимушених переселенців «70 на 30».

Про це зі слів начальника управління комунального господарства та будівництва Андрія Завгородного повідомляє Павлоград.dp.ua.

«В минулому році нашим управлінням, спільно з управлінням соціального захисту, відділом підприємництва та залучення інвестицій була подана заявка в міністерство про покупку житла для внутрішньо переміщених осіб. Цього року заявку узгодили. Сума – 5,1 млн грн на умовах співфінансування. З держбюджету – 3,6 млн грн, з місцевого – 1,5 млн грн», – розповів чиновник.

Ці кошти планують потратити на купівлю 10 квартир: 3 трикімнатних і 7 двокімнатних. Квартири будуть залишатися в міській та комунальній власності.

Довідка: житлову програму «70 на 30» реалізує Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України. Вона передбачає, що 70% вартості житла фінансує держбюджет і 30% – місцевий бюджет.

Раніше ми повідомляли про те, що в Україні розробляють проекти будинків для переселенців та програму фінансового лізингу на житло.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: