На Дніпропетровщині змінили карантинні обмеження

16 липня 2020 о 12:10 - 1127

adminadmin


На Дніпропетровщині змінили карантинні обмеження

Список нових правил під час карантину, пов`язаному з Covid-19, оприлюднила прес-служба Дніпропетровської обласної ради:

  • Забороняється  діяльність закладів культури з наповненістю понад 50%,  робота нічних клубів, кафе, ресторанів  з 23:00 до 07:00.
  • При проведенні масових заходів, крім кінопоказів в кінотеатрах,  організатор відповідальний за дотримання дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.
  • Не підлягають самоізоляції особи, які  не перебували на території держав із значним поширенням COVID-19 протягом останніх 14 днів. Або прямують транзитом, або мають запрошення на вступ до вишу, якщо не має підстав вважати, що вони були в контакті із хворими на коронавірус.
  • Не підлягають самоізоляції  учасники ЗНО та співробітники різних місій,  акредитованих в Україні, що перетинають кордони з тимчасово окупованих територій та Криму.
  • Протиепідемічні заходи, пов’язані із карантином та самоізоляцією виконуються відповідно до Порядків, затверджених Кабміном.

Таке рішення ухвалила Дніпропетровська регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Разом із цим продовжений масковий режим. Також необхідно дотримуватися соціальної дистанції та обробляти руки дезрозчинами.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: