На Дніпропетровщині заклали перший камінь у будівництво «зеленої» фабрики на «АрселорМіттал Кривий Ріг»

13 жовтня 2020 о 20:15 - 2014

adminadmin


На Дніпропетровщині заклали перший камінь у будівництво «зеленої» фабрики на «АрселорМіттал Кривий Ріг»

«АрселорМіттал Кривий Ріг» частково відмовиться від агломераційного виробництва на користь «зеленої» металургії. Для цього підприємство інвестує 250 млн доларів у будівництво сучасної фабрики огрудкування. Таких домовленостей раніше дійшли голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко та ключовий акціонер компанії Лакшмі Міттал під час зустрічі на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

Проєктна потужність майбутньої фабрики огрудкування – до 5 млн тонн окатишів на рік. Вони стануть паливом для доменних печей. Це частково замінить агломерат, а отже, дозволить закрити два аглоцехи.

«Робота нової фабрики, разом із закриттям аглоцехів №1, 3 та реконструкцією 2-го, знизить загальний обсяг викидів забруднюючих речовин підприємства на 78 тис тонн на рік, вуглекислого газу – на 800 тис тонн. Та на досягнутому не зупинятимемося. Найближчим часом плануємо інвестувати в модернізацію підприємства ще понад 700 млн доларів», – сказав заступник генерального директора «АрселорМіттал Кривий Ріг» Володимир Теслюк.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: