На Дніпропетровщині за привласнення 4,5 мільйонів гривень на ремонтах дитячих закладів судитимуть директора КП та підприємців

11 січня 2022 о 11:00 - 2936

Євген ОхайнийЄвген Охайний


На Дніпропетровщині за привласнення 4,5 мільйонів гривень на ремонтах дитячих закладів судитимуть директора КП та підприємців

Дніпропетровська обласна прокуратура направила до суду обвинувальний акт відносно шістьох учасників організованої групи за привласнення бюджетних коштів та службу підробку. Також на лаві підсудних опинився заступник директора комунального підприємства за службову недбалість.

Про це повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі.

За даними слідства, директори двох ТОВ, двоє підприємців та  ще двоє громадян, діючи у складі організованої групи, у період з серпня 2019 по лютий 2020 рр. заволоділи бюджетними коштами, виділеними на виконання ремонтних робіт у двох дитячих садочках та школі у місті Дніпрі.

Зловмисники внесли завідомо неправдиві відомості до актів виконаних робіт щодо використання матеріалів, які не відповідають проектній документації. У подальшому заступник директора комунального підприємства підписав вказані офіційні документи, внаслідок чого підприємствам переплачено 4,5 млн грн бюджетних коштів.

Досудове розслідування триває.

Раніше «Лица» також писали про те, що на Дніпропетровщині судитимуть держслужбовця за хабар.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: