На Дніпропетровщині виявлено контрабанду сильнодіючих речовин зі Східної Азії

27 серпня 2020 о 09:16 - 10046
На Дніпропетровщині виявлено контрабанду сильнодіючих речовин зі Східної Азії

Держслужбовці арештували групу осіб, які займались контрабандним ввезенням сильнодійних речовин для виготовлення та збуту анаболічних стероїдів.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Дніпропетровської області

За даними слідства, учасники групи, до складу якої входили громадяни України та іноземці, замовляли зі Східної Азії суміші з вмістом метандієнону і нандролону, які у подальшому використовували для синтезу анаболічних стероїдів. Гуртові партії товару доправляли авіасполученням через міжнародні поштові сервіси під виглядом косметики, побутової хімії та продуктів харчування.

Підозрювані переміщували вантаж через низку європейських та пострадянських країн. В Україну речовини через міжнародний аеропорт Бориспіль, звідки транспортували на склади та підпільну лабораторію в Броварах та у подальшому збували під виглядом продукції відомих марок не лише на території України, а й постачали замовникам з країн Західної Європи.

Проведено понад 10 обшуків у помешканнях та офісах фігурантів справи, а також за місцем розташування підпільного виробництва, складів у містах:Бровари, Маріуполь, Кривий Ріг, Одеса та Чорноморськ.

В ході обшуків виявлено та вилучено майже 2 тонни готової продукції, упаковки для фасування товару, етикетки, комп`ютерну техніку, флеш-накопичувачі, спеціальне обладнання для виробництва незаконної продукції, чорнові записи, документацію та грошові кошти у сумі понад 70 тисяч доларів США.

Розслідування триває.

Поділитися: