На Дніпропетровщині триває будівництво аеропорту

07 жовтня 2020 о 08:09 - 4415

adminadmin


На Дніпропетровщині триває будівництво аеропорту

«На Дніпропетровщині втілюється наймасштабніший інфраструктурний проєкт країни – зведення аеропорту. Досітриває міжнародний тендер на визначення генпідрядника», – розповів голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

Підрядники працюють на майданчику, де розміститься злітно-посадкова смуга – ці роботи виконують коштом держави. Вже проведена геодезична розвідка, готуються траншеї під прокладання комунікацій.

«На майданчику працюємо без вихідних. Вже провели геодезичну розмітку трас та нових кабельних колодязів, продовжуємо підготовку траншей під електромережі та спецзв’язок», – розповів інженер-керівник проєктів компанії-підрядника Олег Яницький.

Одночасно над підготовкою до будівництва терміналу працює компанія-інвестор DCH.

Будівництво аеропорту триватиме протягом  2-3 років. Він буде одним з кращих в Україні. Злітно-посадкова смуга – довжиною 3200 м, з сучасною навігаційною та світлосигнальною системами. Новий міжнародний термінал та VIP-термінал у єдиному комплексі матимуть 6 виходів на посадку. Поряд буде офісна будівля для працівників летовища, парковка на 1,2 тис місць. В середньому на рік летовище прийматиме 1,6 млн пасажирів з можливістю збільшення цієї цифри майже вдвічі.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: