На Дніпропетровщині судять колишню голову сільради за махінації з землею

28 серпня 2020 о 10:30 - 9575

adminadmin


На Дніпропетровщині судять колишню голову сільради за махінації з землею

Синельниківською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно колишньої голови сільської ради за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.191, ч.1 ст.364 та ч.1 ст.366 КК України.

Внаслідок її дій земельні ділянки незаконно вибули з комунальної власності. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Дніпропетровської області.

За даними слідства, у вересні 2018 року вказана особа, перебуваючи на посаді голови сільської ради, підписала одинадцять рішень, нібито прийнятих депутатами на сесії сільської ради, достовірно знаючи, що вона фактично не проводилась. У подальшому на підставі цих рішень 4 земельні ділянки сільськогосподарського призначення по 2 га кожна вибули з комунальної власності на користь третіх осіб, а щодо 4 ділянок загальною площею понад 412 га надано дозволи на розробку проектів землеустрою для подальшої передачі їх в оренду чоловікові та сину голови сільради. Вказаними рішеннями також незаконно поновлено два договори оренди земельних ділянок площею 40 га, укладених з фермерським господарством у 2012 році.

Крім того, посадовиця особисто підписала рішення, начебто прийняте на голосуванні, щодо надання собі матеріальної допомоги у розмірі 12 тисяч гривень бюджетних коштів.

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: