На Дніпропетровщині склали майже 3,6 тисяч адмінпротоколів за порушення карантину

08 вересня 2020 о 12:00 - 6066

adminadmin


На Дніпропетровщині склали майже 3,6 тисяч адмінпротоколів за порушення карантину

На Дніпропетровщині за час карантину вже склали майже 3,6 тисяч адмінпротоколів за порушення карантинних правил: відсутність захисних масок у громадських місцях, порушення правил самоізоляції, недотримання санітарних норм на ринках та інше. Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської ОДА.

 «В умовах епідемії маємо всі суворо дотримуватися карантину. У громадських будівлях – обов’язково носити маски або респіратори, користуватися дезінфекторами, тримати дистанцію у 1,5 м з іншими людьми, – зазначив начальник управління цивільного захисту Дніпропетровської ОДА Василь Прохоренко. – Дотримуватися встановлених обмежень мають і заклади культури та громадського харчування, перевізники та водії громадського транспорту. За порушення – штрафи».

За дотриманням правил карантину та санітарних норм слідкують працівники поліції та Держпродспоживслужби.

Вже склали 156 адмінпротоколів на водіїв громадського транспорту, 561 – продавців продуктів харчування, 101 – директорів і адміністраторів кафе, ресторанів, фітнес-клубів, перукарень, салонів краси та інших закладів. Наклали штрафи на 98 людей, які порушили правила самоізоляції. Ще 1595 протоколів оформили за перебування у громадських місцях без захисних масок, 41 – порушення санітарних норм на ринках.

Нині розмір штрафів за порушення правил карантину – від 17 до 34 тисяч гривень для фізичних осіб, від 34 до 170 тисяч гривень для юридичних.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: