На Дніпропетровщині починає діяти режим заборони рибної ловлі

26 березня 2021 о 13:30 - 2104

Регіна ОрловаРегіна Орлова


На Дніпропетровщині починає діяти режим заборони рибної ловлі

З 1 квітня у зв’язку з початком нересту на певний період починає діяти сувора заборонена на вилов риби.

Про це повідомляє Дніпропетровська облрада.

Дозволяється лише любительське рибальство до 3 кг риби на одну особу однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега.

Про заходи із попередження браконьєрства та результати роботи правоохоронних та контролюючих органів сьогодні звітували під час наради «Охорона та відтворення водних живих біоресурсів у Дніпропетровській області».

«У цьому році депутатський корпус Дніпропетровської обласної ради під керівництвом Миколи Лукашука вніс зміни до рішення «Правила руху маломірних суден на території Дніпропетровської області». В ньому — посилена роль водної поліції під час їхньої роботи на об’єктах, що входять в акваторію області. Для нас є надзвичайно важливим брати участь у збереженні водних біоресурсів та попередженні фактів браконьєрства», — розповів начальник управління з питань екології та природних ресурсів Антон Кумановський.

Щодо строків заборони, вони відрізнятимуться в залежності від водойм: на Кам’янському та Дніпровському водосховищах нерест триватиме з 1 квітня по 9 червня, на Каховському — з 10 квітня по 18 червня , на річках (крім Апостолівського, Нікопольського і Томаківського районів) — з 1 квітня по 20 травня.

За дотриманням правил тимчасової заборони слідкуватимуть співробітники Державного агентства рибного господарства України.

А також патрульна, водна поліція області, спеціальна рота аеророзвитки та активна громадськість.

Також “Лица” повідомляли: На тонкому льоду рибалили двоє. Вижив тільки один.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: