На Дніпропетровщині підприємець орендував 44 га за підробленими документами

27 жовтня 2020 о 13:30 - 3176

adminadmin


На Дніпропетровщині підприємець орендував 44 га за підробленими документами

На Дніпропетровщині прокуратура займається поверненням дердаві земельної ділянки вартістю понад 22 мільйони гривень.

Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури.

Встановлено, що у 2019 році на підставі договору оренди, укладеного між Головним управлінням Держгеокадастру в області та товариством з обмеженою відповідальністю, останнє отримало у користування земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею понад 44 га на території Василівської сільської ради.

Проте, згідно інформації ГУ Держгеокадастру в області, договір оренди спірної земельної ділянки з товариством не укладався. Отже, право розпорядження вказаним майном підприємство отримало незаконно та у подальшому передало земельну ділянку в суборенду іншому товариству з обмеженою відповідальністю.

Наразі за втручанням прокуратури Господарським судом Дніпропетровської області задоволено позовні вимоги Новомосковської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру в області до двох товариств з обмеженою відповідальністю та приватного нотаріуса про скасування записів про державну реєстрацію речових прав та витребування земельної ділянки вартістю понад 22,6 мільйони гривень.

Раніше ми писали, що прокуратура намагається повернути державі земельні ділянки водного фонду.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: