«Лица»

На Дніпропетровщині чоловіка засудили за незаконну вирубку дерев

На Дніпропетровщині чоловіка позбавили волі за вирубку дерев поза законом. 

Як повідомили в Дніпропетровській обласній прокуратурі 21-річного хлопця засудили до 5 років за гратами за вирубку лісових дерев у 2020 році на території Синельниківського району. Він наніс державі збитки на суму 150 тис. гривень.

Раніше “Лица” також писали:

 

Exit mobile version