На Дніпропетровщині 81 дитина отримала обласні стипендії

08 вересня 2021 о 15:00 - 3279

Євген ОхайнийЄвген Охайний


На Дніпропетровщині 81 дитина отримала обласні стипендії

81 дитина Дніпропетровщини отримала обласну стипендію. За успіхи у навчанні відзначили сиріт, хлопців та дівчат, позбавлених батьківського піклування.

Про це повідомляють у ДніпрОДА.

«Щороку влітку обласну стипендію отримують юні зірочки області. Вони – активні школярі та студенти. Гарно навчаються. Всі – відмінники», – сказав в.о. начальника служби у справах дітей ДніпроОДА Сергій Потапкін.

Стипендію призначають дітям від 5 класу до 18 років. Увосьме винагороду за зразкове навчання отримала Ірина Косенко. Дівчина – студентка другого курсу Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

«Я з п’ятого класу отримую обласне заохочення за відмінне навчання. Дуже приємно. Можна витратити кошти на власний розвиток. Курси, додаткове навчання, потрібний гаджет», – розповіла Ірина Косенко.

А п’ятикласниця Марійка Крамар вперше стала стипендіаткою. Батьки дівчинки загинули декілька років тому. Опіку над нею взяли рідні дядько і тітка. Виховують як рідну доньку. Кажуть, пишаються її досягненнями.

«Племінниця дуже старанна. Особливо в плані навчання. Має здібності до іноземних мов. Вивчає англійську та німецьку», – сказав дядько дівчинки Сергій Крамар.

Обласну стипендію призначають із 1997 року. Виплата – разова. Цьогоріч це усього 6 тис. грн.

Раніше «Лица» також писали про те, що безповоротну фінансову допомогу від МВФ витратять на збільшення соцвиплат громадянам.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: