На 9-кілометровій ділянці решетилівської траси звели тунель, зараз будують дворівневу розв’язку та новий міст (фото)

08 жовтня 2020 о 09:00 - 2679

verasta3verasta3


На 9-кілометровій ділянці решетилівської траси звели тунель, зараз будують дворівневу розв’язку та новий міст (фото)

На будівельному майданчику нової траси національного значення Н-31 роботи у розпалі. Там створюють «з нуля» сучасний автобан, що з’єднає Дніпро зі столицею – в обхід населених пунктів Петриківського та Царичанського районів.

Підрядники працюють одночасно на декількох локаціях 9-кілометрової ділянки. Тільки-но завершили облаштування тунельного шляхопроводу. Наразі будують дорогу із дворівневою розв’язкою та зводять новий міст через канал Дніпро-Західний Донбас.

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

«Президент України поставив завдання: будівництво решетилівської траси має бути завершене у найкоротший термін. На це держава виділила майже 4 млрд грн. Все – згідно з програмою «Велике будівництво». Нова чотирисмугова траса дозволить швидко та безпечно діставатися Києва. А ще – розвантажить від транзитного великогабаритного транспорту сільські дороги Петриківського та Царичанського районів», – зазначив голова  Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

На сьогодні в Дніпропетровській області побудували 19,4 км траси Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка.

Нині техніка зосереджена на наступних 9,2 км. Роботи – відразу на декількох локаціях. На різних ділянках укладають різномасті шари дорожнього «пирога». Їх буде шість – загальною товщиною 64 см. На двох відрізках у понад 6 км залишилося укласти верхній, захисний пласт.

Поблизу села Гречане облаштували тунель для проходу сільгосптехніки та худоби. Зараз там з’єднують вже побудовану з двох боків шляхопроводу дорогу, роблять основу.

Неподалік зводять дворівневу транспортну розв’язку. Дорожники улаштували фундаменти під опори і почали монтувати стойки. Загалом їх буде десять.

Магістраль перетинатиме канал Дніпро-Західний Донбас. Зараз там почали будувати міст. Підрядники улаштовують буро-набивні палі.

Загалом на Дніпропетровщині побудують понад 58 км траси: від села Любимівка до межі Дніпропетровської області з Полтавською.

Нагадаємо, будівництво дороги Дніпро-Решетилівка має бути завершене цьогоріч. Таке завдання поставив Президент України Володимир Зеленський.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: