Музей історії Кам’янського представив віртуальний тур

13 листопада 2020 о 10:45 - 5703

AvatarVirsavia Gonchar


Музей історії Кам’янського представив віртуальний тур

11 листопада на сайті Музею історії Кам’янського у форматі 3D був представлений віртуальний тур по музейній експозиції.

Про це поідомили на сайті Музею історії в Кам’янському.

Тепер відвідувач, з будь-якої точки планети, перейшовши за адресою, зможе дистанційно відвідати Музей історії Кам’янського, ознайомитися з експозицією музейних залів з тривимірним ефектом присутності. Це особливо актуально в умовах карантинних обмежень, які значно обмежують рамки діяльності установ культури.

Музей історії Кам’янського став третім музеєм області після Національного обласного історичного музею ім. Яворницького та Дніпровського художнього музею, які мають можливість запропонувати любителям історії віртуальні 3D тури.

Реалізація цього проекту здійснена завдяки підтримці міжнародної неурядової організації House of Europe ( «Будинок Європи»). Це програма, яка фінансується Європейським Союзом з метою підтримки професійного і творчого обміну між Україною та країнами ЄС. Кілька місяців тому Музей став переможцем конкурсу інфраструктурних грантів Європейського союзу, мета якого – допомогти установам культури подолати наслідки карантину, активізувати діяльність в онлайновому режимі. На конкурс надійшло понад тисячу заявок від зацікавлених організацій, увагу яких привернула віддалена робота в умовах пандемії. Серед переможців у жорсткій конкурентній боротьбі (більше 30 претендентів на один грант) – Музей історії Кам’янського, що представив проект віртуального музейного туру «Кам’янське: минуле і майбутнє».

Грант Європейського Союзу дозволив придбати необхідне для музею обладнання – фото та оргтехніку, які будуть використовуватися в подальшій роботі. Віртуальний тур буде вдосконалюватися і розвиватися, з включенням нових елементів і векторів маршрутів”.- повідомила Наталія Буланова – автор проекту, директор Музею історії Кам’янського, кандидат історичних наук.

Успішна реалізація проекту – велика заслуга команди ентузіастів. В її складі – відомий фотомайстер, головний спеціаліст управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кам’янського міської ради Андрій Заїка, реставратор музею і менеджер зі зв’язків з громадськістю Олена Ковалевич та науковий співробітник музею Ганна Крамаренко.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: