Молодіжна збірна України здобула другу перемогу у відборі на Євро-2021

09 вересня 2020 о 08:37 - 13091

Avataradmin

Збірна України U-21 в рамках кваліфікації на чемпіонат Європи-2021 на виїзді грала проти збірної Фінляндії.

Зустріч пройшла в Гельсінкі і завершилася перемогою української збірної з рахунком 2:0. На 22-й хвилині Юхим Конопля відкрив рахунок в матчі, а в компенсований до першого тайму час Данило Сікан подвоїв перевагу української збірної.

Фінляндія U-21 – Україна U-21 – 0:2 Голи: Конопля, 22, Сікан, 45+2

Україна U-21: Трубін, Конопля, Дубінчак (Корнієнко, 63), Забарний, Чеберко, Бондаренко, Булеца, Батагов (Чех, 88), Топалов (Назаренко, 63), Луньов (Цітаішвілі, 63), Сікан (Кащук, 90).

Наразі збірна України займає третю позицію у групі Н. У шести матчах Україна набрала 7 очок (2 перемоги, 1 нічия і 3 поразки) і займає 3-е місце у своїй відбірковій групі. На перших двох позиціях Данія (19 очок в 7 іграх) і Румунія (16 очок в 7 іграх). На Євро U-21 вийдуть переможці груп, а також найкращі другі місця. Враховуючи це, перемога у цьому матчі залишила українцям примарні шанси на вихід із групи.

Нагадаємо, у попередньому матчі відбору українці не втримали перемогу над Данією.