Міськрада переконує, що пандемія коронавірусу не загрожує святкуванню Дня міста

08 вересня 2020 о 16:15 - 11976

adminadmin


Міськрада переконує, що пандемія коронавірусу не загрожує святкуванню Дня міста

Заступник міського голови Дніпра, директор департаменту охорони здоров`я Дніпровської міської ради Андрій Бабський заявив, що у Дніпрі немає спалаху коронавірусу.

«За вчорашній день у Дніпрі +143 нових випадків захворюванності на COVID-19! Але це не пов‘язано зі спалахом коронавірусної інфекції. Була затримка результатів аналізів на коронавірус, які Департамент охорони здоров‘я населення ДМР чекав з клініко-діагностичної лабораторії КП «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова» ДОР», — повідомив Андрій Бабський на своїй сторінці у Facebook.

 

Шановні Дніпряни!За вчорашній день у Дніпрі +143 нових випадків захворюванності на COVID-19! АЛЕ це НЕ пов‘язано зі…

Опубліковано Андрієм Бабським Понеділок, 7 вересня 2020 р.

 

Голова громадської ради Дніпра Геннадій Корбан визнав, що міська влада намагається не нагадувати про загрозу коронавірусної пандемії, щоб провести святкування Дня міста. При цьому голова громадської ради пообіцяв, що під час святкування будут дотримані карантинні норми. Однак як саме міська влада планує забезпечувати додержання карантинних норм, свідомо створюючи велике скупчення людей, Кобран не пояснив.

 

 

Нагадаємо, за минулу добу, 7 вересня, в Україні було зареєстровано 2.411 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: