Мінцифри планує створити в Україні аналог російського “Роскомнадзору”

20 січня 2021 о 17:45 - 1714

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Мінцифри планує створити в Україні аналог російського “Роскомнадзору”

У міністерство цифрової трансформації України завили про те, що розглядають можливість створення  незалежного регулятора безпеки в Інтернеті та відстежують світовий досвід з цього питання.

“Багато країн приходить до необхідності незалежного регулятора безпеки в Інтернеті. Новий регуляторний орган має захищати права користувачів в Інтернеті, мати повноваження і можливості впроваджувати свої рішення щодо блокування і видалення контенту”, – сказала директор директорату європейської інтеграції Мінцифри Гульсанна Мамедієва 19 січня під час міжнародної конференції “Безпечний онлайн 2020: сучасні виклики”.

За її словами, діяльність цього органу має бути заснована на оцінці ризику, пропорційності цього ризику. Крім того, важливим моментом має бути юридичний обов’язок підтримувати інновації, “тому що інновації – велика складова вирішення цих проблем”. Як повідомила Мамедієва, наразі Україна спільно з міжнародними партнерами – Велика Британія, Австралія, Німеччина – розробляє нові регуляторні підходи для подолання загроз в Інтернеті, але жодна із країн ще не створила нормативної бази.

Як ми повідомляли раніше, у Дніпрі судили вбивцю ведучого Саші Усачова.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: