Миколаївські поліцейські обшукали офіси фірм Кривого Рогу, які розорювали скіфський курган

23 грудня 2020 о 17:15 - 1019

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Миколаївські поліцейські обшукали офіси фірм Кривого Рогу, які розорювали скіфський курган

У рамках розслідування незаконних розкопок кургану на Миколаївщині поліцейські провели ряд обшуків у Кривому Розі.

Спеціально сформована група із числа слідчих Слідчого управління, оперативників Управління карного розшуку та за силової підтримки спецпризначенців прибула до Дніпропетровської області для проведення 11 санкціонованих обшуків у рамках досудового розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч. 5 ст. 298 КК України «Незаконне проведення пошукових робіт на об’єкті археологічної спадщини, знищення, руйнування або пошкодження об’єктів культурної спадщини», повідомляють у відділі комунікації ГУНП у Миколаївській області.

У ході розслідування правоохоронці встановили, що розкопки вищевказаного кургану здійснювались у т.ч. технікою підприємства, розташованого у Дніпропетровській області.
22 грудня за місцем розташування фірм у Кривому Розі, які, ймовірно, надавали техніку для розкопок кургану, правоохоронці за процесуального керівництва прокуратури провели слідчі дії: допитали у якості свідків вісім осіб та провели ряд обшуків, в результаті яких вилучили документацію на експлуатацію техніки, угоду про надання послуг стосовно робіт машинами і механізмами тощо.
На цей час досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.
На місці події поліцейські Казанківського відділення поліції продовжують здійснювати цілодобову охорону місця незаконних розкопок кургану.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: