Мешканців Дніпропетровщини запрошують написати есе про українських захисників

06 листопада 2020 о 11:07 - 3460

verasta3verasta3


Мешканців Дніпропетровщини запрошують написати есе про українських захисників

 «Захисники України. Історії про тих, хто завжди поруч». Мешканців Дніпропетровщини запрошують написати есе про українських бійців. Творчі роботи приймають до 20 листопада 2020 року.

Про це повідомили в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації, повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

«В Україні – понад 400 тис. учасників АТО/ООС. Кожен із них має свою унікальну долю. Аби зберегти у пам’яті співвітчизників історії  про наших захисників, Міністерство у справах ветеранів України запустило творчий проєкт. Якщо ви знаєте особисто людей, які стали на захист країни – напишіть про них розповідь та відправте разом із фото організаторам проєкту», – запросили в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА.

Есе мають бути написані державною мовою. Обсяг – не більше 4 друкованих аркушів. Роботи слід відправити на пошту obraz.veterana@mva.gov.ua до 20 листопада.

За результатами проєкту підготують збірку «Захисники України. Історії про тих, хто завжди поруч». Найкращі есе опублікують на сайті Мінветеранів.

Деталі – за телефоном  (044) 278 55 77.

Нагадаємо, на дніпровській Алеї пам’яті встановили нову стелу з іменами загиблих бійців АТО/ООС.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: