Мешканців Дніпропетровщини запрошують на відкриття виставки про кримських татар

23 вересня 2020 о 20:00 - 1885

adminadmin


Мешканців Дніпропетровщини запрошують на відкриття виставки про кримських татар

«Заручники окупації». 24 вересня у дніпровському Музеї АТО відкриють нову виставку-експозицію. Її присвятили долі кримськотатарських родин. Також презентують тематичний фотоальбом.

«Запрошуємо мешканців Дніпропетровщини завітати до Музею АТО на відкриття нової фотовиставки. На кадрах – кримські татари, чию долю змінила окупація. Хтось із них лишився на півострові, хтось переїхав на материк. На виставці відвідувачі зможуть дізнатися історії цих людей», – розповіли в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА.

На світлинах – історії 20 кримськотатарських родин. 10 із них – ті, хто нині мешкає у тимчасово окупованому Криму. Ще 10 – внутрішньопереміщені люди.

Усіх бажаючих переглянути експозицію чекають за адресою: м. Дніпро, просп. Д. Яворницького, 16. Початок 24 вересня о 16:00. Виставку організували Кримськотатарський ресурсний центр та Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д. І. Яворницького за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: