Мера Дніпра Філатова звинуватили у наступі на свободу слова

13 липня 2020 о 14:30 - 1993

adminadmin


Мера Дніпра Філатова звинуватили у наступі на свободу слова

На Facebook-сторінці «Битва за Дніпро», пов’язана з позафракційною депутаткою Дніпровської міської ради Анастасією Староскольцевою, опублікували допис, у якому повідомили про намір міського голови Бориса Філатова блокувати непідконтрольні засоби масової інформації.

«Боря віджимає бізнес у всіх інтернет-компаній міста, і створює інтернет-монополіста, який буде переслідувати всіх тих, хто посміє говорити правду! А крім цього, всім жителям міста приготований особливий бонус-сюрприз – підвищення тарифу на інтернет-послуги! Для здійснення цього підступного задуму, Боря і Ко в односторонньому порядку розірвали договірні зобов’язання, що регулюють юридичні відносини з дніпровськими інтернет-провайдерами. І згадавши НКВДшную приказку «немає людини – немає і проблем», вирішили втілити її для подальшого віджиму власності дніпровських інтернетчиків.», – вказано у дописі.

На думку авторів проєкту, тепер надавати послуги з підключення до мережі Інтернет буде «кишенькова фірма Філатова», яка у будь-який момент зможе заблокувати будь-який сайт чи сторінку, на якій розміщені матеріали про корупційні злочини міської влади.

«Користувачі інтернету тепер матимуть справу з монополістом, який зможе вести себе так, як це може хамовитий Боря. Тобто, крім одноосібного права регулювання тарифів, наш сонцеликий мер тепер зможе регулювати і «ставлення» жителів нашого міста до його «високої» особистості. А саме, в соцмережах і на сайтах, в різного роду ЗМІ і блогерських платформах, можна буде тільки хвалити його сонцеликість, улесливо розгойдуючись в реверенсах і співаючи оди на честь «благодійника». А «інакомислення» – табу, інакше –блокування!», – наголошує автор допису.

Раніше «Лица» повідомляли, що депутат Дніпровської міської ради Олександр Купрієнко звинуватив «паркувальну мафію Філатова» у захопленні Дніпра.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: