Мер Дніпра жорстко відповів міністру Немчінову з приводу відповідальності за тарифи

29 вересня 2021 о 15:30 - 8763

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Мер Дніпра жорстко відповів міністру Немчінову з приводу відповідальності за тарифи

Міський голова Дніпра Борис Філатов розкритикував міністра Кабінету міністрів України Олега Немчінова за те, що той переклав відповідальність за можливе підвищення тарифів на місцеву владу.

Про це мер Дніпра написав на своїй сторінці у Facebook.

“Коли ти напхав міністру у фейсбуках і люди тебе підтримали. Ви, великі начальники, або будете з місцевим самоврядуванням партнерами і солідарно відповідати перед народом за підвищення тарифів, або будете брехати, маніпулювати і перекладати відповідальність. І добрим це вже точно не закінчиться”, – пише у звичній йому манері Філатов.

Суперечку викликав пост міністра Немчінова, де він зазначив, що причин для підвищення тарифів нема, а якщо це відбудеться, то відповідальність мають нести керівники на місцях.

У коментарях до цього повідомлення Немчінова Філатов зазначив, що поки ведуться переговори між керівниками міст і урядом, міністру варто було б помовчати.

 

Сьогодні ж на сесії міської ради Кривого Рогу озвучили нову ціну газу для теплопостачальників міста. Вона складатиме біля 24 тисяч гривень за тисячу куб.м.

Повідомляється, що за ініціативи депутатів Блоку Вілкула «Українська перспектива» криворізькі депутати підписали звернення до Кабміну, Міністерства енергетики, НАК «Нафтогазу» та Нацкомісії з регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, де закликають терміново переглянути компаніями-монополістами тарифів та цін на газ у бік зниження напередодні опалювального сезону, а також вимагають продажу блакитного палива за собівартістю. Звернення підтримали 33 депутати, обранці від партії “Слуга народу” за це не голосували.

Раніше “Лица” писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: