Мер Дніпра Філатов дозволив своєму заступнику скидати людей з мосту

17 вересня 2020 о 14:34 - 5681
Мер Дніпра Філатов дозволив своєму заступнику скидати людей з мосту

Міський голова Дніпра Борис Філатов не бачить нічого крамольного в бажанні свого заступника Михайла Лисенка скидати людей з мосту. Про це мер повідомив у відповідь на наш запит.

Зокрема, журналісти сайту «Лица» звернулися до міського голови Дніпра Бориса Філатова щодо посту його заступника з питань діяльності виконавчих органів, директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Михайла Лисенка у соціальній мережі Facebook. У ньому чиновник погрожував вандалам тим, що вони будуть стрибати з Нового мосту з прасками. Також у своєму запиті ми прохали прокоментувати, чи не боїться Михайло Лисенко подібного покарання, якщо правоохоронні органи доведуть провину чиновника в розкраданні коштів на ремонті Нового мосту.

На це мер Дніпра Борис Філатов відповів, що сторінка Михайла Лисенка не має синьої позначки, тому ведеться як особиста, а не як сторінка чиновника Дніпровської міської ради. При цьому Філатов проігнорував наше прохання повідомити, чи буде Лисенка притягнено до відповідальності за заклики до самосуду. Крім того, для нас залишилося загадкою, як наше електронне звернення могло надійти на «офіційний вебсайт Дніпровської міської ради», якщо ми надсилали його на офіційну електронну пошту.

 

Нагадаємо, департамент Дніпровської міськради відкрито демонструє сиволіку партії Корбана-Філатова.

Поділитися: