Мер Дніпра Борис Філатов визнав, що має психологічну травму

07 серпня 2020 о 17:45 - 9438

adminadmin


Мер Дніпра Борис Філатов визнав, що має психологічну травму

Мер Дніпра Борис Філатов під час візиту до Дитячо-юнацької спортивної школи зимових видів спорту Дніпра зізнався, що має психологічну травму з дитинства.

6 серпня міський голова Дніпра Борис Філатов вручив нагороди переможцям чемпіонату України з хокею з шайбою серед жінок  та лідерам рейтингу дитячо-юнацьких спортивних шкіл України, відділення хокею з шайбою.

Міській дитячо-юнацькій спортивній школі із зимових видів спорту, котра за підсумками цього спортивного сезону стала кращим закладом такого профілю в країні, Борис Філатов вручив сертифікат на 50 тисяч гривень.

Під час зустрічі із дніпровськими спортсменами Борис Філатов вирішив розповісти, за його словами, «невеличкий прикол»: «Колись дуже давно, коли я був маленький, я ходив на фігурне катання. Дівчата виїждали, дуже красиво зупинялися. І от я вам розповім історію: у нас був новорічний бал і мене нарядили в мушкетера. Я виходжу на лід та постійно падаю. Я не можу зрозуміти, що зі мною відбувається. А потім батьки мені кричать: «Ой, Боря, ти ж не зняв чохли з ковзанів. Після цього я отримав велику психологічну травму і закінчилися моя кар’єра у фігурному катанні».

Нагадаємо, публікація сайту газети «Лица» змусила Філатова повернути до міського бюджету 157 тисяч гривень.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: