Мер Дніпра Борис Філатов отримав 10 мільйонів гривень від підприємства Корбана

15 серпня 2020 о 11:00 - 13856

adminadmin


Мер Дніпра Борис Філатов отримав 10 мільйонів гривень від підприємства Корбана

Міський голова Дніпра Борис Філатов отримав 9,5 мільйона гривень від спільного з Генадієм Корбаном приватного підприємства «Енергія». Про це мер міста вказав у своїй декларації.

Згідно із декларацією, Філатов отримав 3,8 мільйона гривень 31 липня. Ще 5,7 мільйона гривень від компанії «Енергія» мер міста отримав 5 червня.

«Інжинірінгово-виробниче підприємство «Енергія» займається дослідженням й експериментальною розробкою у сфері інших природничих і технічних наук.

За даними аналітичної платформи YouControl, підприємство «Енергія» входить до «групи Геннадія Корбана». Основним напрямком діяльності компаній групи є нерухомість, зокрема готелі та торгівельні центри.

Підприємство «Енергія» було засновано 18 грудня 1996 року у місті Кривому Розі. Керує компанією Сергій Мацько. Кінцевими бенефіціарами компанії є мер Дніпра Борис Філатов та голова громадської ради Дніпра, підприємець Геннадій Корбан.

Засновником підприємства є Регіональне відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області. Державна установа володіє 25.9% акцій підприємства. Інша частина – 74,1% – знаходиться у власності Ігоря Желєзко (15%), Бориса Філатова (27.9%), Володимира Горба (22.1%) та Геннадія Корбана (25%).

За інформацією з відкритих джерел, Володимир Горб – давній бізнес-партнер Геннадія Корбана, колишній депутат Дніпропетровської обласної ради у складі фракції «УКРОП» у часи, коли Корбан місцевим осередком партії. Геннадій Корбан займає посаду голови громадської ради, а також є фігурантом ряду кримінальних проваджень.

Крім того, Борис Філатов володіє трьома квартирами (в Дніпрі та Києві), двома житловими будинками (Дніпропетровська область), чотирма нежитловими приміщеннями, дев’ятьма земельними ділянками та паркомісцем. Також у Філатова значний автопарк: вісім автомобілів, два мопеди, два водні засоби і один повітряний (Eurocopter).

Серед цінного майна у Філатова є ще два ретро-автомобілі – Toyota 1963 року, DeLorean 1981-го, мотоцикл BMW 1961 року. Також він задекларував п’ять годинників, колекцію японського мистецтва, куртку Billionaire, прикраси та шубу дружини, і знаменитий квиток на суборбітальний політ (він вже раніше з’являвся в деклараціях). На банківських рахунках у мера було всього 15,6 тис. грн, готівкою – 1,4 млн грн та 1,3 млн доларів.

Раніше «Лица» повідомляли, що дніпровский суд зобов’язав мера Дніпра Бориса Філатова розсекретити інформацію про свою зарплату.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: