Медиків Дніпропетровщини відзначили нагородами

02 серпня 2020 о 14:00 - 1419

adminadmin


Медиків Дніпропетровщини відзначили нагородами

Наприкінці тижня під час колегії департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА медики регіону отримали державні та обласні нагороди.

Загалом нагороди отримали 16 лікарів з Дніпра та Кам’янського. Ще чотири обласні відзнаки передали держслужбовцям, які були задіяні в боротьбі з COVID-19. Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської ОДА.

«Лікарі – це наша опора в час коронавірусу, і в цілому – щодня. Справа всього вашого життя – це допомога людям. Вдячний кожному з вас за професіоналізм та самовіддану роботу», – звернувся до медиків голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

Також, від імені голови обласної ради Святослава Олійника були нагороджені Олександр Хитрик, головний лікар Дніпропетровської дитячої лікарні та Борис Корнілов, лікар-паталогоанатом відділення загальної патології  Дніпропетровського обласного патологоанатомічного бюро наручними годинниками.

Почесною грамотою Ради національної безпеки і оборони України був нагороджений Олексій Волков, завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії, Кам’янської міської лікарні № 9.

«У цьому році  медикам довелося витримати подвійне навантаження. Епідемія COVID стала надзвичайним викликом, який, попри все, Дніпропетровщині вдалося витримати. І вдається тримати зараз, адже загроза досі не минула. Завдяки професіоналізму та відданій праці наших лікарів область має контрольовану і стабільну ситуацію із пандемією коронавірусу. Від імені керівництва області та усіх жителів ми дякуємо лікарям, які щодня рятують здоров‘я та життя людей!», —  сказав керуючий справами Дніпропетровської обласної ради Артем Марченко.

Тож, варто подякувати лікарям за їх важку працю, особливо під час пандемії, та, аби допомогти, все ж необхідно дотримуватись карантинних правил: носити маски в людних місцях, ретельно мити руки та тримати дистанцію з незнайомими людьми.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: