Мати підполковника МВС Росії стала бенефіціаром двох озер на кордоні з окупованим Кримом

29 грудня 2020 о 14:20 - 2318
Мати підполковника МВС Росії стала бенефіціаром двох озер на кордоні з окупованим Кримом

Мешканка Воротніковського провулку у столиці Російської Федерації Кулєшова Людмила Євгенівна стала кінцевою бенефіціарною власницею фірми, яка володіє земельними ділянками під Гарячим та Гліцериновим озерами.

Такі дані з’явилися у Єдиному держреєстрі ЄДРПОУ, повідомила вчора аналітична платформа YouControl.

Водойми є відомими туристичними прикрасами Херсонської області та знаходяться у селі Стрілкове на Арабатській стрілці, у 11 кілометрах від кордону з окупованим Російською Федерацією АР Крим.

Людмила Кулєшова стала власницею основної долі – 50% – у ТОВ «Експортно-імпортна компанія «Юг-інвест» (код 34907005) після того, як чверть фірми у другого її співзасновника придбав колишній  голова Дніпропетровської облдержадміністрації, а нині – підсудний за оплату кілерам та ін., Касьянов Сергій Павлович.

Дані – YouControl

 

Нагадаємо, як писали «Лица», Сергій Касьянов є підсудним по справі № 757/26383/20 (кримінальне провадження № 12013000000000502 від 22.08.2013 р.). За даними розслідування, через фірми Сергія Касьянова оплачувалися послуги кілерів, які намагалися усунути свідка афери з кредитними коштами державного банку «Родовідбанк».

Касьянов обвинувачується у злочинах, передбачених ч. 5 ст. 27 (Пособництво злочину), ч. 2 ст. 15 (Закінчений замах на злочин), ч. 2 ст. 371 (Завідомо незаконний домашній арешт або затримання під вартою, що карається обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк); ч. 5 ст. 27 (Пособництво злочину), ч. 3 ст. 15 (Незакінчена замах на злочин), ч. 2 ст. 372 (Притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності, що карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років); ч. 5 ст. 27 (Пособництво злочину), ч. 2 ст. 15 (Закінчений замах на злочин), ч. 2 ст. 146 КК України (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини).

З документів Єдиного держреєстру судових рішень відомо, що у жовтні 2020р. адвокат Касьянова клопотав про передачу справи до Кіровського райсуду м. Дніпра, оскільки неможливо утворити склад суду для розгляду вказаного кримінального провадження у Печерському райсуді м. Києва.

«Справа підсудна Кіровському районному суду м. Дніпропетровська, в межах територіальної юрисдикції якого знаходиться офіс, де працював ОСОБА_1 (Касьянов – ред.), який відповідно до встановлених під час досудового розслідування обставин шляхом надання вказівок за допомогою ІР-телефонії забезпечив перерахування грошових коштів на рахунок компанії «Triumpf Art Promotion LTD»…», – просив адвокат підсудного.

Але суд направив справу 757/26383/20 у Дніпровський районний суд міста Києва.

Також цікаво, що у серпні ц.р. ділки фактично вкрали у людей Гаряче озеро на Арабатській стрілці: трубою відвели воду джерела на свою приватну територію, встановивши плату за вхід у 100 грн.

Відома журналістка Соня Кошкіна (Василенко Ксенія Микитівна) рекламувала тоді «Херсонські терми»:

«13 років тому бізнесмен з Дніпра Юрій Пуделко задумав створити тут повноцінний термальний курорт європейського рівня. Ну, і почав займатися…».

При цьому, «в межах територіальної юрисдикції» Дніпропетровської області 13 років тому був виборчий округ № 37, на якому самовисуванець Сергій Касьянов пройшов у Верховну Раду.

Повідомлялося також, що Касьянов є родичем підозрюваного в переході на службу до ФСБ Росії, українського екс народного депутата Олександра Шепелева.

У 2017 році партія «Правий сектор» попередила про заплановану облрадою Херсонської області передачу свердловини № 38 (7-743Т) мінеральних (термальних) лікувальних підземних вод (родовище «Стрілковське»), розташоване в 2 км на південь від с. Стрілкове Генічеського району Херсонської області, для використання фірмою країни-агресора:

«Кінцевими бенефіціарами компанії  «Юг-інвест» є покійний громадянин Росії Кулєшов Володимир Єфімович (75%) і мешканець Херсону Пуделко Юрій Борисович (25%). Покійний Кулешов (ІНН 503800172576) був власником низки підприємств в Москві, пов’язанних з машинобудуванням. Помер 7 жовтня 2015. Вдова – Кулешова Людмила Євгенівна два роки боїться приїхати переоформити частку. Син – Кулешов Роман, підполковник МВС Росії, кандидат юридичних наук, керує аналітичним відділом міністерства. Невістка працює в уряді РФ».

Дані – Кадастрової карти України та google-maps

На останніх місцевих виборах до Дніпропетровської обласної ради було обрано двох чоловіків, пов’язаних з Сергієм Касьяновим:

  1. його 21-річний син Касьянов Нікіта Сергійович від партії «Слуга народу»,
  2. його співзасновник (з цього року) по Товариству з обмеженою відповідальністю «А Бізнес» (код 37452863; ТОВ є редакцією дніпровського  телеканалу «Відкритий») Кошляк Михайло Анатолійович від партії «Оппозиційна платформа – За життя».

Фото анонса – Vizit.travel

Поділитися: