МакДональдз у новому форматі відкривається на Проспекті Героїв

16 жовтня 2020 о 17:15 - 1696

Олена Гарагуц


МакДональдз у новому форматі відкривається на Проспекті Героїв

Термінали самообслуговування, новий принцип роботи касової зони, експерти з гостинності та обслуговування за столиками – що чекає на жителів Дніпра в оновленому МакДональдз?

17 жовтня у Дніпрі відкриють оновлений МакДональдз за адресою: проспект Героїв, 1В. Ресторан має найдовшу лінію МакДрайву в Україні – 135 метрів.

Про це повідомила пресслужба бренду.

«Чим здивує МакДональдз «з досвідом майбутнього» жителів міста?

* Новий принцип роботи касової зони. Каси будуть розділені на дві частини – для замовлення та для отримання страв, що буде набагато зручнішим для відвідувачів та зменшить час очікування.

* Термінали самообслуговування дозволять відвідувачам спокійно та без поспіху оглянути всі страви з меню у електронному форматі, зробити замовлення та оплатити його за допомогою картки. Зал ресторану обладнаний 4 двосторонніми електронними терміналами, що значно пришвидшить процес замовлення.

* Обслуговування за столиками. Тепер клієнти в МакДональдз зможуть отримати своє замовлення за столиком. Потрібно лише зробити замовлення, взяти табличку з номером та сісти за столик. У табличку з номером вмонтований датчик з геолокацією, щоб працівники, точно знали, де сидить гість. Локація клієнта відображена на спеціальному моніторі, що пришвидшує сервіс та робить перебування в закладі ще більше комфортним.

* Експерти з гостинності – це нова позиція в ресторанах МакДональдз. Експерти з гостинності відповідатимуть за атмосферу в закладі, їх завдання – бути уважними до відвідувачів і турбуватися про кожного клієнта: допомогти родині у пошуку вільного столика, допомогти зробити замовлення на терміналі самообслуговування, підказати клієнту, де можна підзарядити гаджет та просто підтримати дружню розмову. Також вони виконують роль експерта з гігієни і слідкують за дотриманням соціальної дистанції, носінням маски та дотриманням всіх карантинних вимог під час перебування відвідувачів в закладі.

* Новий принцип роботи кухні «Приготовано для тебе». Клієнти зможуть при замовленні додавати або прибирати інгредієнти зі страв на свій смак. Кухня обладнана чотирма лініями для паралельного приготування бургерів спеціально для кожного гостя», – йдеться в пресрелізі.

Заклад передбачає 50 посадкових місць у залі, 80 на терасі та 2 лінії МакДрайв для водіїв.

Нагадаємо, 28 грудня 2011 р. в ТРК «Міст-Сіті Центр» розпочало роботу McCafe.

Поділитися: