Майже 80 шкіл та ліцеїв Дніпропетровщини отримали сучасне обладнання для кабінетів та STEM-лабораторій

11 березня 2021 о 18:00 - 994

AvatarVirsavia Gonchar


Майже 80 шкіл та ліцеїв Дніпропетровщини отримали сучасне обладнання для кабінетів та STEM-лабораторій

Майже 80 шкіл та ліцеїв Дніпропетровщини отримали сучасне обладнання для кабінетів хімії, фізики, біології та STEMлабораторій. Оснащення придбали державним коштом.

Про це повідомила заступниця голови облдержадміністрації Ольга Горб.

«Школи та ліцеї Дніпропетровщини отримали подарунки від держави. Це – оснащення для 25 кабінетів хімії, по 24 – фізики та біології, 5 STEM-лабораторій. Вчителі пройшли навчання та вже працюють із новим обладнанням», – сказала Ольга Горб.

Новомосковська школа №6 отримала кабінет біології. Директор школи Олександр Коба відмітив, що це обладнання дасть поштовх для нових досягнень школярів у ЗНО, олімпіадах та наукових дослідженнях.

У комплекті – електронні цифрові мікроскопи, інтерактивна дошка, комп’ютер для вчителя і ноутбуки для дітей. А ще – макети будови клітин та органів.

«Що таке біологія? Це наука про життя. На таблицях усе не поясниш. Тепер можу показати дітям, що таке коронарні судини чи аорта. Чим відрізняється вена від артерії. Що таке хромосоми і ДНК», – розповіла вчителька біології Ліана Гребцова.

Вчителька хімії Ірина Ковальова з Новомосковської школи №18 додає – підготовка до уроку та лабораторних робіт тепер займає менше часу.

«Хімія це така наука, яку вивчити «на пальцях» або за зображеннями дуже важко. Потрібно бачити і відчувати. Тепер у нас є колекція моделей будови атомів. Маємо вдосталь реактивів для дослідів. Дітям цікаво працювати з інтерактивною дошкою, вони хочуть все випробувати», – сказала Ірина Ковальова.

Враженнями діляться і учні шкіл.

«Дуже сподобався кабінет. Вразили мікроскопи! Зможемо докладніше вивчати біологію. Дивитися на великому екрані презентації, картинки, таблиці. Уроки стануть цікавішими», – сказала учениця 8 класу Новомосковської школи №6 Вероніка М’ясоїд.

Семикласнику Вові Паськову з Новомосковської школи №18 дуже сподобалася сучасна і зручна дошка і ноутбуки, на яких є підручники і калькулятор.

З держбюджету на оснащення шкільних кабінетів області виділили понад 58,5 млн грн.

Також ми писали: 11 громад Дніпропетровщини отримали нове комп’ютерне обладнання.

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: