Майбутнє, в якому проступають знаки минулого

31 грудня 2021 о 07:10 - 65741

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Майбутнє, в якому проступають знаки минулого

Чиновники Дніпра, які згенерували відеоролик «Культ урка», перенесли у сьогодення знаки,  отримані в минулому.

За це майбутнє гарантує їм злий жарт, коли знаки, ознаки та сигнали наздоженуть посадових осіб, офіційних і тіньових, Дніпровської міської ради, її виконавчих органів та комунальних підприємств.

А поки що на мелодію блатної пісні «Мурка» посадовці співають про високі культурні досягнення міста Дніпра, розігруючі відому сцену на «злодійській малині» з фільму «Місце зустрічі змінити не можна» 1979 року виходу.

Хорошилов Євген Вікторович,

начальник управління культури Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Євген Хорошилов

У тільнику і з планшетом, культ урка він просуває в маси як рядовий член банди «Чорна кішка». Доказом причетності до кримінального світу є жаргонні слівця та вульгарна поведінка.

«Коли, чиста, опухла від проблем голова», – пророкує собі.

Заслужений діяч мистецтв України

Гендін Євген Марксович,

радник міського голови Дніпра Бориса Філатова, керівник літературної частини Комунального закладу культури «Дніпровський міський театр «КВН ДГУ» Дніпровської міської ради

На сьогодні ще невідомо, чи перевершить Міжнародний благодійний фонд «Культурна столиця» (код 40644746) під керівництвом «Промокашки» свій минулорічний феноменальний результат у 23,8 мільйона гривень доходів.

За фільмом, хвалькуватий «Промокашка» представляє дно кримінального світу – злочинця-«шістку».

Цей теж на піаніно грає.

Євген Гендін

Висновок спеціаліста після перегляду «Культ урка»:

«Домінуючі характеристики сензитивного психотипу особистості – підвищена тривожність, недовірливість і чутливість. Боягузтво і залежність від оточення.

Також простежується психостеноїдний тип особистості. Провідна риса – невпевненість, йому властиво сумніватися у всьому: правильності будь-якого свого вчинку, висновку, думки. Хороший виконавець, йому не важко підкорятися, не здатний займати керівні позиції через свою малу енергійність: ані вимогливий, ані здатний приймати рішення».

З огляду на останнє речення, успіх «Культурної столиці» у зборі мільйонів гривень доходів нормальним не є.

Сушко Ксенія Анатоліївна,

заступниця міського голови Дніпра Бориса Філатова, директорка Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Коханка Горбатого Клава – впевнена у собі подруга і порадниця кримінального авторитета, який своїми рішеннями покладається неї.

«Клава» рік тому придбала Audi A8 2017 р.в. у три рази дешевше ринкової вартості. Ну чим не кохання з інтересом!?

Висновок спеціаліста після перегляду «Культ урка»:

«Витримана, уважна, інтелігентна, безстрашна, вміє домовитися та знайти компроміс. Здатна любити, із потужним внутрішнім стриженем.

Живе переважно своєю ідеєю, бореться за неї, страждає, відстоює.

Не сприймає зовнішню інформації – прислухається лише до своєї думки, що часто призводить до виникнення проблем.

Ксенія Сушко

Людина параноїдального типу, стратегії, а не тактики. Її цілі глобальні, а масштаби величезні. Саме такого типу люди вперто йдуть до, здавалося б, недосяжної для інших цілі.

Життя її побудоване на принципах, які дозволяють їй спокійно йти по головах; основний: «Хто не з нами, той проти нас».

Схильна брехати в рамках ідеї, важливим вважає лише кінцевий результат, а для досягнення мети, як відомо, всі засоби добрі. Вибаглива до себе та інших і завжди оцінює переваги та недоліки співрозмовника.

Вона, безумовно, сильний тип особистості, із сильною нервовою системою».

Наразі «Клава» є підсудною за розкрадання на ремонтах шкіл у Дніпрі (справа № 204/435/21).

Дані порталу «Судова влада України»

Гельфер Григорій Аркадійович,

депутат Дніпровської міської ради (фракція партії «Пропозиція»), директор – художній керівник Комунального закладу культури «Дніпровський міський театр «КВН ДГУ» Дніпровської міської ради, голова Художньої ради Дніпра при міському голові Дніпра Борисі Філатові

Мужик у кепці, наполягаючий, що Дніпро – культурна столиця, це, без сумніву – «Горбатий». Тру злочинець.

Ватажок банди «Чорна кішка», віртуозно зіграний у фільмі «Місце зустрічі змінити не можна» Арменом Джигарханяном.

Висновок спеціаліста після перегляду «Культ урка»:

Григорій Гельфер

«Мало емпатичний, тобто нечутливий до чужого горя, емоційно холодний. Ці характеристики притаманні шизоїдному психотипу. Також його характеризує інтровертованість – мала контактність та сконцентрованість на внутрішньому світі.

Налаштований на домінування. Вважає, що безперервно повинен самостверджуватись, як правило, мало з чим рахується, намагається здобути гору, не звертаючи уваги на втрати, а якщо відбуваєтья зіткнення з іншим авторитетом, розгортається боротьба».

Корбан Геннадій Олегович,

голова Громадської ради при Дніпровській міській раді

Під кінець відеоролика «Культ урка» до посадовців, співаючих про високі культурні досягнення міста Дніпра, схоже, вирішила завітати примара у костюмі Діда Мороза.

«Одягнувши на себе костюм Діда Мороза, він смітив грошима та подарунками.

Цей Дід Мороз ходив з мішком, і кожен співробітник, як маленький хлопчик чи дівчинка, залазячи в мішок рукою, діставали конверт із якоюсь грошовою купюрою. Декому навіть дісталася сімейна путівка в Ялту! Наступного року «Дід Мороз» обіцяв розіграти автомобіль, але чи була ця обіцянка приведена в дію, автору цих рядків сказати важко…

Ображаючись на когось, він завжди казав: «Голову відірву!». Не знаю, відірвав чи ні він хоч комусь голову, але, як ви пам’ятаєте, від дії вибухового пристрою покійному знесло частину голови…

Звичайно, його щиро шкода, як будь-яку людину, але без Божого попущення жодна волосина не впаде з голови будь-кого…

Автор не знає, але сподівається, що залишилися від покійного на цій землі і добрі справи, тому і його хтось згадає, як щось хороше та світле у своєму житті».

Цитата зверху – зі статті газети «Лица» «Рік по тому» до перших роковин з дня загибелі бізнес-партнера нинішнього Головного громадського діяча Дніпра.

Також процитуємо для всіх генераторів відеоролику «Культ урка» й останні слова тої статті:

«Громадяни крадії та бандити, злодії та шахраї, поки ще не натягнув Господь лук Свій, поверніть громадянам України все, що у них вкрали!».

З Новим роком!

Олена Гарагуц

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: