Люди Корбана отримали в оренду будівлю поліклініки за 28 тисяч гривень

22 листопада 2021 о 14:30 - 20541

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Люди Корбана отримали в оренду будівлю поліклініки за 28 тисяч гривень

 15 листопада відбувся аукціон на право оренди двоповерхової будівлі міської поліклініки №1 загальною площею 1252,3 кв.м., що розташована в історичному центрі міста за адресою вул.І.Акінфієва, 12-А.

Про це повідомляє Бюро.UA.

Стартова ціна становила 25 182,12 гривень. У ході аукціону сума практично не зросла, змагалися учасники один з одним вкрай мляво.

Договір мерія Дніпра в особі Департаменту корпоративних прав укласти з ТОВ «Житлобудтрест», яке запропонувало за оренду будівлі 28 700 гривень на місяць.

Конкуренцію Житлобудтресту з пропозицією 28 360 гривень становило ІП «Інвестгрупа Троя». Обидві фірми зареєстровані у Дніпрі, обидві зареєстровані у ТЦ «Атріум» на пр. Яворницького, 22.

Керівником ТОВ «Житлобудтрест» виступає Андрій Порада – уповноважена особа ТОВ «Дайтон Груп». Другою уповноваженою особою “Дайтон Груп” є Наталія Новікова – член головної ради партії мера Дніпра Бориса Філатова “Пропозиція”.

Співзасновником і «Житлобудтрест», і «Дайтона Груп» виступає «Аллюр Девелопмент». Засновником «Інвестгрупа Троя» є зареєстрована на Кіпрі компанія «Ел.Оу.Інтернешнл Кампані Ов Інвестінг Дівелопмент Лімітед». Остання виступає співзасновником відомого в Дніпрі ТОВ «ГУМ», який має відношення до бізнесмена, голови громадської ради при Дніпровській міськраді Геннадія Корбана.

Директор «Інвестгрупа Троя» Станіслав Капулер, серед іншого, керує та керував пов’язаними з тим же Геннадієм Корбаном ТОВ «Кудашевський» (забудовник БЦ «Кудашевський» на Барикадній), ТОВ «КУА «Аурум», ТОВ «Бонорум Компані» та ін. Свого часу «КУА «Аурум» та «Кудавшевський» керував нинішній співзасновник переможця конкурсу ТОВ «Житлобудтрест» Олег Буханцов. Він же разом із Капулером директорував у ТОВ «Югтрансбуд-2» — донедавна співвласника «ГУМ».

Як розповідають жителі багатоповерхового будинку на Акінфієва, будівлю поліклініки, співробітників якої виселили лише два місяці тому, давно планують знести та збудувати на його місці та на місці розташованих поруч покинутих будівель житловий комплекс.

Зважаючи на все, ми бачимо перші кроки реалізації намічених планів забудови, заради яких, мабуть, і було проведено дуже дорогу реконструкцію вулиці Яворницького. У січні 2021 року на сесії Дніпровської міськради, коли поліклініку № 1 заздалегідь позбавили статусу юрособи, керівництвом міста було заявлено, що жодна медустанова зі списку «приєднаних до інших лікарень» не буде закрита, всі вони продовжать «працювати, як і працювали».

Як “Лица” раніше повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: