Лікарі Дніпропетровщини вбачають другу хвилю епідемії COVID-19

19 жовтня 2020 о 17:15 - 2098

adminadmin


Лікарі Дніпропетровщини вбачають другу хвилю епідемії COVID-19

Вперше Дніпропетровська область відчула на собі загрозу коронавірусу навесні цього року. Аби протистояти небезпечній хворобі, було залучено багато лікарів, співробітників поліції, МНС та інших служб.

Коли восени почало холоднішати, лікарі занепокоїлися, що незабаром неминучою буде друга хвиля пандемії. Так і вийшло, адже протягом вересня та жовтня кількість нових хворих щодоби почала вимірюватися сотнями, а не десятками, як раніше.

«Ми розуміємо, що кожна хвора людина, яка залишається на роботі, заражає ще десятки осіб і це дуже сильно впливає на загальну ситуацію в місті. Усіх просимо надягати маски та рукавиці, бо це допомагає не захворіти», — прокоментував ситуацію директор лікарні ім. І. І. Мечникова Сергій Риженко.

Зараз захворюваність на COVID-19 значно вища, аніж під час першої хвилі. Особливо від страшної хвороби страждають люди похилого віку. Голова обласного департаменту охорони здоров’я Валерій Сердюк вважає головною причиною розповсюдження коронавірусу суцільне недотримання карантинних заходів та нехтування базовими правилами поведінки під час пандемії.

Відеоматеріал підготовлено зусиллями Дніпропетровської обласної ради.

«Лица» нагадують, що станом на сьогодні вже більше ніж 11 тисяч осіб підтвердили своє захворювання на COVID-19. З 19 жовтня більша частина Дніпропетровщини, зокрема Дніпро, Кам’янське, Жовті Води, Кривий Ріг, Марганець, Нікополь та ще велика кількість населених пунктів, опинилася в «помаранчевій» зоні.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: