Кулеба заявив, що ціна відповідальності РФ за агресію проти України зростатиме

14 січня 2021 о 16:00 - 368
Кулеба заявив, що ціна відповідальності РФ за агресію проти України зростатиме

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що рішення Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) визнати скаргу України на РФ про порушення прав людини в Криму «частково прийнятною» до розгляду по суті є перемогою і важливим кроком на шляху до притягнення РФ до юридичної відповідальності за агресію проти України.

Про це повідомляє «interfax — Україна».

«Це перемога України. Це важливий крок на шляху до притягнення Росії до юридичної відповідальності за агресію проти України. І з кожним кроком ціна цієї відповідальності зростатиме», — сказав Кулеба на онлайн-брифінгу в четвер, відповідаючи на запитання агентства «Інтерфакс-Україна».

Міністр зазначив, що юридична сукупність дій України підтверджуватиме правду, яку доносила Україна, і спростовуватиме дезінформацію РФ.

«Я абсолютно переконаний, що юридична сукупність дій України — а це не тільки Європейський суд з прав людини, це і ті процеси, які відбуваються в Міжнародному морському трибуналі, Міжнародному суді ООН і в Міжнародному кримінальному суді — вони крок за кроком підтверджуватимуть ту правду, яку доносила Україна світові, починаючи з 2014 року, коли розпочалася російська агресія, і спростовуватимуть усю ту пропаганду й дезінформацію, яку через це поширювала РФ», — наголосив Кулеба.

Також ми писали: Кучму та Єрмака не визнали зрадниками України.

Поділитися: